Kierownik Zespołu agentów ubezpieczeniowych

Toruń

Opinie o Kierownik Zespołu agentów ubezpieczeniowych

MH

Przestrzegam wszystkie osoby, które chcą być: manager/leader w firmie Prudential. Tzw. buy out (dodatek menadżerski), należy zwrócić jeśli odejdzie się przed upływem 24-ech m-cy. Nie mówię o lapsach. Tzw. manager sprzedaje,rekrutuje, szkoli, jeździ na spotkania i to nic nie znaczy i tak musi oddać. Wzór dot. zwrotów jest tak skonstruowany, że i tak większość trzeba zwracać. Uwaga na oddział w Gdańsku. BDM nic nie robi aby pomóc innym lub coś zmienić. Działa na szkodę konsultantów. Nie rozumiem dlaczego konsultantów? Agnieszka rządzi razem z nim. Wprowadzają demotywującą atmosferę.

Zostaw opinię o Kierownik Zespołu agentów ubezpieczeniowych - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kierownik Zespołu agentów ubezpieczeniowych