Club Lanser

Kalisz

Opinie o Club Lanser

lubek

@Witalia a poza zarobkami co było takiego super? Pytam bo swego czasu też chciałam tam aplikowac, ale zgapiłam się, było za późno, a potem jakoś nie widziałam ofert od Club Lanser. Skoro tam zachwalasz, to atmosfera tez pewnie przyjemna, ludzie spoko?

XYZ

Wszystkich obecnych jak i byłych pracowników clubu lanser proszę o wypowiedzenie się na temat ww clubu/pubu. Jak wam się tam pracowalo/pracuje, jakie maja warunki zatrudnienia. Co wam sie tam podoba a co nie.

Zostaw opinię o Club Lanser - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Club Lanser