107 szpital wojskowy, nzoz E. Sobolewska

Wałcz

Opinie o 107 szpital wojskowy, nzoz E. Sobolewska

Milaa

Oddzial ginekologiczno-polozniczy bardzo przyjazny dla pacjenta. Opieka na medal. Polecam kobietom, ktore nie wybraly oddzialu na porod.

Q1

W latach 1980-82 odbywałem zasadniczą służbę wojskową w 107 SW. Nie wiem czy ktoś jeszcze pracuje z tamtego okresu, być może tak. Pozdrawiam Zdzisław Zając

head

podobno od tego czasu sporo się zmieniło, wiadomo, wielu sytuacjom to nie szpital jest winny, a NFZ jak w większości placówek

nimfa

107 szpital w Wałczu to wykończeniówka jak złapie cię atak to na izbie przyjęć szybciej człowiek ducha wyzionie niż pomocy medycznej się doczeka.Lekarze bez serca najlepiej odbębnić dyżur a ludzie niech się męczą albo ewentualnie umierają po 5-6 godzin się czeka na lekarza, a jak się zjawi to jest nieprzyjemny i opryskliwy pielęgniarki niektóre też.Mam same nieprzyjemne doświadczenia z tym szpitalem a mam porównanie z innymi placówkami niebo a ziemia naprawdę.Tylko wczoraj córka z atakiem bólu kolki "okropnym mdlała"dali kroplówkę domnie opryskliwie się odnosili jak chciałam coś wiedzieć i puścili do domu ;radzi sobie sama babo z bólem;i jeszcze bez pieczątek skierowania i recepty i nazwisko poprzekręcane masakra a pan doktor rozwalony na krześle na wszystko ma czas a ludzi cała poczekalnia.POWINNI ZAMKNĄĆ TEN SZPITAL i tak nie leczą tam ludzi.SKANDAL!!!!!!!!!!!

agnesdd1

Jestem zła bo moje dziecko mając pilne skierowanie do poradni chorób zakażnych to pan doktor Mariusz Mróz jej nie przyjął bo stwierdził że ta sprawa nie jest pilna . A na skierowaniu było napisane podejrzenie o boleriozę to dla pana doktora nie jest pilne . To poprostu jest skandal

Zostaw opinię o 107 szpital wojskowy, nzoz E. Sobolewska - Wałcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 107 szpital wojskowy, nzoz E. Sobolewska