Polska Telefonia Cyfrowa

Opinie o Polska Telefonia Cyfrowa

Hanna
użytkownik zarejestrowany

@zoe jesteś zainteresowany pracą w Polska Telefonia Cyfrowa? Jakie konkretnie stanowisko Cię interesuje? Pamiętajmy, że ogólne warunki pracy, atmosfera różnią się nieco od siebie w zależności od obejmowanego działu.

zoe
użytkownik zarejestrowany

może ktoś z Was pracuje w PTC na innym stanowisku niż w call center? tam też jest normalna rekrutacja z ogłoszeń?

Paweł R

Mi wszystko odpowiada, telefon służbowy, praca w CH 9-21, rewelacja, no i ten różowy kolor T-mobile (fajna sprawa). Pani na rozmowie rekrutacyjnej była troszke niedorobiona ale widocznie staruszka nie ma innej pracy i jeździ po życiorysie innych ludzi. ZADOWOLONY PRACOWNIK PTC

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Polska Telefonia Cyfrowa : profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako umiarkowaną, firma dba aby pewien poziom umiejętności został zachowany i sporadycznie poszerzany . Atmosfera i ludzie tam pracujący są niesamowici . Od jakiej stawki można negocjować pensję? za dużo się zmieniło abym mógł podać dane. Najbardziej podobało mi się w Polska Telefonia Cyfrowa: praca była wyzwanie, Najbardziej nie podobało mi się w Polska Telefonia Cyfrowa: sposób traktowania ludzi -jak roboty

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Polska Telefonia Cyfrowa (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .dobra Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Polska Telefonia Cyfrowa: Najbardziej nie podobało mi się w Polska Telefonia Cyfrowa:

Słowa kojarzące się z tą firmą to solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako średni Atmosfera i ludzie tam pracujący są młodzi, sympatyczni, wyluzowani. Od jakiej stawki można negocjować pensję? zarabiasz od sprzedaży Najbardziej w tej firmie podobało mi się ludzie. Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w biurokracja.

PH PTC

Praca jako PH w PTC jest, jakby to ująć najdelikatniej....ciężka za marne grosze. Pracuję już 6 miesiąc i jak dotąd moja najwyższa wypłata wynosiła 780 zł! Nie żebym siedziała i nic nie robiła, rzecz polega na tym że dzownisz po tych ludziach. I na początku masz jeszcze nadzieję że zadzwonisz, umówisz się i przyjdzie ci uśmiechnięty klient, zadowolony że chcesz mu sprzedać super tani telefon, i zmienić taryfę na atrakcyjniejszą...a tu przychodzi ci taki "pępek świata" i uważa cię za buiro reklamacyjne, obwinia cię za wszystkie za wysokie rachunki, a najlepsze jest odwieczne pytanie " dlaczego nie dbacie o klienta" ?! Ja wiem, praca z ludzmi zawsze niesie ryzyko, że napotkamy na swojej drodze na szczyt kariery osobniki niższego szczebla które potrafią skutecznie zniweczyć całodniowy plan działania. Ale wracając do tematu PTC... Normalna praca PH w firmach wiąże się z tym że firma jako szanujący się pracodawca dbając o dobro "swojej małej mrówki" daje mu nieodpłatnie telefon, laptop, samochód. I tu pierwsza niespodzianka...PTC jako usługodawca wiadomo-czego pobiera opłaty za korzystanie za telefon!!! i żeby to był jeszcze jakiś fajny biznesowy telefon, co by się człowiek nie wstydził pokazać przy kliencie....a jakże! to najtańszy, w najniższej ofercie firmy telefon! Niespodzianka nr dwa...wymarzona wypłata dochodzi na twoje konto po zaledwie dwóch miesiącach od zakończenia pierwszego miesiąca! ha! i żeby dorobić się jakiejś przyzwoitej kwoty trzeba, albo mieć niezłe znajomości, albo siedzieć na telefonie 22/24h! Reasumując jeśli do pracy jako PH w PTC chce iść osoba która ma zamiar utrzymać się sama to nie ma takiej możliwośći! No przynajmniej jeśli nie ma założonej działalności gosp. albo nie jest zatrudniona na umowę o pracę gdzie indziej, ponieważ....i tu trzecia niespodzianka, PH w PTC zatrudniani są na umowę-zlecenie przez co -nie wiem z jakiej racji- pobiera nam 30 % podatku! Nie ma noclegu w czasie trwania szkoleń OBOWIĄZKOWYCH! Co najważniejsze NIE MA PODSTAWY! Czyli zarabiamy tylko tyle ile sami sprzedamy! I to jest najgorsze w tej pracy! A oprócz tego...o samochodzie można pomarzyć, za laptopa trzeba płacić! skandal! jeśli można tak to nazwać, choć osobiście uważam że to słabe określenie tego co tam się dzieje!

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Polska Telefonia Cyfrowa (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako słaby . Atmosfera i ludzie tam pracujący są młodzi i fajni. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 10złh Najbardziej podobało mi się w Polska Telefonia Cyfrowa: Ludzie Najbardziej nie podobało mi się w Polska Telefonia Cyfrowa: Organizacja

Zostaw opinię o Polska Telefonia Cyfrowa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polska Telefonia Cyfrowa