Fenix- Reklama i Marketing

Toruń

Opinie o Fenix- Reklama i Marketing

Leszek

Witam, widzę, że wpisy są bardzo stare, a szkoda bo zastanawiam się nad aplikacją do Fenix- Reklama i Marketing i miałem nadzieję zasięgnąć języka, nie będę sugerować się dawnymi wpisami bo sądzę, że przez taki czas dużo mogło się zmienić, może ktoś z obecnych pracowników pomoże?

ja wiem

Firma współpracuje z Netią. Nie jest to akwizycja. Duży obszar działania, wprawdzie nie dają samochodów, ale zwracjają koszty za paliwo i są telefony służbowe.

szukajacy

I co w koncu był ktos na tej rozmowie o prace w firmie "Fenix" bo do mnie tez sie odezwali, a kandyduje na stanowisko p.h i nie wiem czy w ogole oplaca sie jechac? Wie ktos moze cos na temat tej firmy? Pozdrawiam

polek

Jestem Ciekaw cóż to za firma, też dostałem zaproszenie na rozmowę w Katowicach. Możesz naświetlić o co w tym wszystkim chodzi?

ciekawski

Witam!!! Macie jakieś info na temat tej firmy Fenix-reklama-i-marketing. Mam iść na rozmowę do tej firmy w wrocku. Ale nie ma żadnych informacji na ich temat wiem ze jest powiązana z Netia. Czy to nie jest przypadkiem kolejna oferta dla akwizycji?

Zostaw opinię o Fenix- Reklama i Marketing - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fenix- Reklama i Marketing