Świat Paneli PERFECT

Toruń

Świat Paneli PERFECT

Opinie o Świat Paneli PERFECT

Marek

Witam! Nikomu nie polecam tej firmy, wręcz przed nią przestrzegam. Tygodniami czekam na swoje panele. Sprzedają panele w III gatunku jako I. Montażyści partacze, odjechali bez zamontowanych rogów. Totalna porażka. Jeszcze raz przestrzegam!!!

Zostaw opinię o Świat Paneli PERFECT - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Świat Paneli PERFECT