O&S COMPUTER - SOFT ORŁOWSKI SP. Z O. O.

Toruń

Opinie o O&S COMPUTER - SOFT ORŁOWSKI SP. Z O. O.

ygrak

Niestey nie mam dobrego zdania o firmie. Dobre zdanie o firmie można mieć do pierwszej wypłaty, chociaż schody w postaci obietnic zacynają się już niewiel po rozmowie wstępnej, a to spadające wynagrodzenie i utrzymujące się niskie wynagrodzenie przez pierwsze miesiące, vo firma tłumaczy nieporozumieniami kadrowymi :/ ... 'Tak, oczywiście podwyższymy panu wynagrodzenie do oczekiwanej wysokości, ale mamy swoją politykę ISO i musimy to rozciągnąć w czasie...'

Zostaw opinię o O&S COMPUTER - SOFT ORŁOWSKI SP. Z O. O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie O&S COMPUTER - SOFT ORŁOWSKI SP. Z O. O.