Fosshotel Nesbud

Iceland

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 2 ocen.

Opinie o Fosshotel Nesbud

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fosshotel Nesbud

Ulka

Witam, jak obecnie wygląda sytuacja w firmie Fosshotel Nesbud, są obecnie przyjęcia, jak jest z wynagrodzeniem i atmosferą?

Była pracownica

Szefem tego hotelu jest najgorszy pracodawcą na Islandii. Pracownik jest tam ,, białym [usunięte prze moderatora]'' !!! . Jak wcześniej osoba napisała pracownik tam charuje po 16 godzin(od 7.00 czasami nawet do 1szej w nocy) bez obowiązkowych przerw.Są duże problemy z dojazdem do miasta(chyba że masz prawko i wypożyczasz sobie samochód na tyle m-cy ile pracujesz.Pracodawca nie uznajde kontraktu o pracę.Trzeba sie naprawdę dużo naprosić żeby go dostać. Sukcesem będzie jak go otrzymasz dopiero po 3 miesiącach.Praca polega na wykonywaniu wszystkiego : praca na zmywaku,pomoc w kuchni, pokojówka,kelnerka a na dodatek recepcjonistka. Nie wie również co to są nadgodziny, I że człowiek nie jest maszyną która pracuje non stop przez dzien i jeszcze w nocy. Pracuje się za naprawdę marne pieniądze,gdzie w hotelu w mieście w tej samej sieci hoteli dostaniesz o 50 000 koron więcej na rączkę.Na dokładkę tego wszystkiego Hotel wygląda jak barak, w którym od października jest zimno(a pracodawcę nie to nie interesuje jak pracownicy czują się w tym czasie). Pracodawca odlicza sobie od marnej wypłaty za pokój i wyżywienie(które zresztą w prawach pracownika powinno być za darmo !!! a skoro potrąca za jedzenie to powinno być ono normalne i zjadliwe. A pracownicy jedzą w kółko to samo czyli:chleb z Bonusa,2 rodzaje dżemu, 1 rodzaj sera żółtego, tanią śliską wędlinę i ciągle tą samą najtańszą islandzką rybę.Jak chcesz zjeść coś normalnego to musisz wziąść tak,aby pracodawca nie widział. Ogólnie rzecz biorąc pracodawce ten w rejonie Reykjaviku postrzegany jest jako [usunięte przez moderatora] pracowników. Uwaga ! również na Fosshotel HengilL - ponieważ pracodawca jest ten sam co w Fosshotel Nesbud. Jednym słowem KOSZMAR !! ALE PRZETRWAŁAM 4,5 MIESIĄCA!.

anonim

Słowa kojarzące się z tą firmą to czysty [usunięte przez moderatora], pracodawca to zlodziej i oszust. Nie wyplaca pieniedzy za nadgodziny, a pracownicy pracuja po 16 godzin dziennie bez przerwy. Wyzywienie zapewniane przez hotel to chleb, ser i dzem, bez obiadow!! Jezeli nie chcesz byc TANIM [usunięte przez moderatora] to omijaj ten hotel z daleka. Przestrzegam równiez przed Fosshotelem Hengill, poniewż wlasciciel jest ten sam i warunki pracy równiez takie same!!!!!

Zostaw opinię o Fosshotel Nesbud - Iceland

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fosshotel Nesbud