Kierowca -dostawca

Makro hurt

Opinie o Kierowca -dostawca

Kola

Praca na takim stanowisku związana jest z wiecznym wojowaniem ze strażą miejską mandatami i jelitam do samej ziemi. I kręgosłup do wymiany. Powodzenia szczególnie tym życzę co w dodatku ztrudniają się do takiej pracy za mniej niż 3500 netto. Ciekawę na jak długo. Bo taka praca warta jest conajmniej takich pieniędzy. Jeżeli wogóle zdrowie da się przeliczać. Zastanówcie się dobrze nad tym zajęciem, albo najlepiej spróbujcie tylko na tydzień.

Nie zgadzasz się z opiniami na temat firmy Kierowca -dostawca? W takim razie dodaj komentarz na naszym forum.

Zostaw opinię o Kierowca -dostawca - Makro hurt

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kierowca -dostawca