Atris

Kraków

Opinie o Atris

Kamil

Jak obecnie wygląda sytuacja firmy Atris na rynku? Czy nadal mają problemy z wypłacalnością o których pisaliście bardzo dawno temu? Jestem nimi zainteresowany i chętnie dowiem się co się teraz u nich dzieje.

było pieknie - a co sie stało?

ex pracownik

tak, to ta firma, [usunięte przez moderatora] , pracowałem parę miesięcy z nadzieją na wypłatę, umowa była fikcyjna, na początku pięknie było, a potem zbywanie. [usunięte przez moderatora] .

nie pracowni

Cześć. Czy mozna prosic o info o jakiej firmie mowa? To jest ten Atris- od wody mineralnej, z Wąwozowej- Kraków?

[usunięte przez moderatora] prezes właściciel nie ma skrupułów nie płaci. Używa wulgarnych słów. [usunięte przez moderatora] Nie odbiera telefonów. Ma sprawy w Sądzie nie polecam, nigdy tam nie idźcie.

X

[usunięte przez moderatora] Obiecują, nie płacą. Pracowałem u nich 2 miesiące, z czego zapłacono mi 500 zł (na umowie jest 3000). Szef nie odbiera telefonów, kłamie w twarz. NIE POLECAM !

Zostaw opinię o Atris - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atris