nextranet

Internet

Opinie o nextranet

smoke30pl

Nextranet jest programem partnerskim, który umożliwia stworzenie własnej DARMOWEJ księgarni internetowej. http://www.nexto.pl/?pid=160801 Księgarnia sprzedaje wszelkiego rodzaju cyfrowe publikacje. W naprawdę bardzo dużych ilościach, bo w sumie 7 185 tytułów (stan na 20.09.2009). Podzielone są one na trzy główne kategorie. Po pierwsze, oczywiście ebooki (tam skategoryzowane jako e-książki). Ebooków jest tam naprawdę mnóstwo, i co najważniejsze, pochodzą od wielu różnych wydawców. Bo oczywiście znajdziemy tam chyba całą ofertę wydawnictwa Złote Myśli, ale też ebooki konkurencji, czy elektroniczne wersje książek nigdy wcześniej nie wydanych w ten sposób. Trochę, jak w każdej e-księgarni, brakuje mi publikacji z bliskich memu sercu (i moim blogom) zagadnień budownictwa i motoryzacji… Są za to podręczniki w wersjach elektronicznych, a także sporo elektronicznych książek w języku angielskim — wcale niedrogich! Części z nas, posiadającej anglojęzyczne blogi, naprawdę mocno ułatwiłoby życie, gdyby Nexto zaczęło sprzedawać te książki również obcokrajowcom. ???? Po drugie, dostępne są również książki w wersji audio. Tych też jest sporo. I tu też nie ograniczono się do książek po polsku — bo można też kupić sporo ebooków po angielsku i niemiecku. Po trzecie, można tam kupić też czasopisma w wersji elektronicznej. I to mi się podoba najbardziej — bo tu można kupić również mniej lub bardziej niszowe czasopisma, jak Młodego Technika czy Elektronikę dla Wszystkich. Z mojego punktu widzenia właśnie ta część oferty ma największy potencjał — w końcu czytelnicy tematycznych blogów bardzo często kupują (lub prenumerują) branżowe czasopisma — i tych czytelników właśnie łatwiej namówić do zapłacenia za PDFa zamiast za papierowy zeszyt, niż ludzi, których trzeba zachęcić do kupienia jakiejś książki. Oprócz płatnych pozycji strona oferuje darmowe audiobooki, e-prasa i e-booki. Oczywiście wszystko legalnie. Oprócz darmowych publikacji są i płatne bestsellery. Codziennie pojawiają się nowe promocje i cenowe okazje. Gorąco zapraszam http://www.nexto.pl/?pid=160801

Wielu użytkowników jest zainteresowanych pracą w firmie nextranet. Możesz im pomóc dodając swoję opinię na forum.

Zostaw opinię o nextranet - Internet

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie nextranet