igs schreiner

Piaseczno

Opinie o igs schreiner

lux

no tak, ale czy takie dofinansowania to wszystko.. dwie opinie niżej ktoś napisał o złym traktowaniu pracowników. Trochę mi się to gryzie z tymi dodatkami.

CSDLTD

Pracownicy niższego szczebla i średniego ok. Jeżeli chodzi o zarząd to na podstawie własnych doświadczeń stwierdzam, że są to ludzie, którzy nie szanujący ludzi. Prezentują zachowania korporacyjne w najgorszym wydaniu.

Pracowałeś już w firmie igs schreiner? W takim razie dodaj komentarz na naszym forum i pomóż innym podjąć najlepszą decyzję.

Zostaw opinię o igs schreiner - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie igs schreiner