Canexpol Sp. z o.o.

Ostrów Mazowiecka

Opinie o Canexpol Sp. z o.o.

mejka

a mopim zdaniem w zatrudnieniu i pracy u producenta wyrobów z tworzyw sztucznych nie ma wcale znaczenia atmosfera pracy, licza się wyniki i trzeba się skupić solidnie na robocie. szczegolnie jak oni taki nacisk kładą w firmie na systemy iso to trzeba się na robocie skupić

Znacie firmę Canexpol Sp. z o.o. od podszewki? Wiecie jaka atmosfera panuje między pracownikami, jaki charakter ma szef i czy dobrze płaci? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o Canexpol Sp. z o.o. - Ostrów Mazowiecka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Canexpol Sp. z o.o.