DZDZ Zespół Warsztatów Szkoleniowych

Bystrzyca Kłodzka

Opinie o DZDZ Zespół Warsztatów Szkoleniowych

Włodzimierz

Słowa kojarzące się z DZDZ Zespół Warsztatów Szkoleniowych : bardzo dobrze zorganizowana firma. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobrą . Atmosfera i ludzie tam pracujący byli dobrze przygotowani do wykonywania swojej pracy . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Firma nie istnieje. Najbardziej podobało mi się w DZDZ Zespół Warsztatów Szkoleniowych:dobra organizacja pracy. Najbardziej nie podobało mi się w DZDZ Zespół Warsztatów Szkoleniowych:funkcjonowanie nieformalnych układów.

Zostaw opinię o DZDZ Zespół Warsztatów Szkoleniowych - Bystrzyca Kłodzka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DZDZ Zespół Warsztatów Szkoleniowych