Bystrzyckie Fabryki Mebli SA

Bystrzyca Kłodzka

Opinie o Bystrzyckie Fabryki Mebli SA

Mariusz
użytkownik zarejestrowany

Witam, dawno nikt nie pisał, szukam pracy i trafiłem na firmę Bystrzyckie Fabryki Mebli SA, pracowałem u nich w 2013 roku, ale musiałem wyjechać. Osobiście bardzo polecam firmę, dobre warunki zatrudnienia, super atmosfera i przede wszystkim profesjonalne podejście do pracowników.

dawny pracownik

Powiadasz pan świetna organizacja?A był pan na kolejowej?Widział pan ten ciągły bałagan,zerowa organizacja pracy...jedna wielka porażka,może dobrze,że jej już nie ma...

Włodzimierz
użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Bystrzyckie Fabryki Mebli SA : solidna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobrą . Atmosfera i ludzie tam pracujący byli profesjonalistami . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Nie ma już firmy. Najbardziej podobało mi się w Bystrzyckie Fabryki Mebli SA :dobra organizacja pracy Najbardziej nie podobało mi się w Bystrzyckie Fabryki Mebli SA : marnotrawstwo .

Hans

A ta firma ma problemy finansowe, czy to prawda? Meble teraz gorzej się sprzedają.

Zostaw opinię o Bystrzyckie Fabryki Mebli SA - Bystrzyca Kłodzka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bystrzyckie Fabryki Mebli SA