Hotel Kacperski

Toruń

Opinie o Hotel Kacperski

drewniak

hej Wam. jesli chodzi o szkolenia to tak jesli zajdzie potrzeba

wer22

cov - 2013-01-25 06:52:07 jako miejsce pracy nie polecam. stawka za jedno stanowisko, a wszyscy robią wszystko. zawsze jest coś źle, a właścicielka sprowadza każdego bez względu na wiek i doświadczenie do poziomu głąba, który przyszedł i nic nie wie. ogólnie słoma z butów jak to w konstantynowie. tyle.zgadzam się. recepcja sprzata kible i korytarze, robi sniadania, milion innych rzeczy wlacznie z odsniezaniem parkingu czy grabieniem lisci, oczywiscie nawet nie za 10zl/h, noce i swieta bez dodatkow, premie? haha.. tego slowa nie ma w slowniku. oczywiscie szukaja tylko z wyzszym wyksztalceniem albo ostatni rok studiow. polecam wszystkim i zycze powodzenia w budowaniu kariery w tym miejscu. dziekuje.

cov

Wąs

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć jak się pracuje w tym Hotelu będę wdzięczny

Zostaw opinię o Hotel Kacperski - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Kacperski