Dolce Vita Sp.zo.o.

Lublin

Opinie o Dolce Vita Sp.zo.o.

Julita

Opinie o pracodawcy w większości są negatywne. Nie mniej, może znajdzie się na forum osoba, obecnie zatrudniona w firmie, która mogłaby napisać kilka słów o aktualnej sytuacji w miejscu pracy. Czy zaszły jakieś istotne z perspektywy pracowników zmiany?

Etyg d

Nigdy tutaj w restauracji nie byłem niestety ale pamiętam ze jakiś czas temu szukali pracowników na stanowisko kelnera w Sopocie ciekawe czy niedługo znów coś wstawia

Kasy nie placa ani w terminie, ani ogolnie. Produkty rabatowe z Tesco. najgorsze miejsce dla pracy. szef to pijak i cham. nie polecam. pracowalam tam kiedys. moja ocena - zero.

jaaaa

Nie płacą, umowa nie zgodna z ustaleniami, nie polecam!

Zostaw opinię o Dolce Vita Sp.zo.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dolce Vita Sp.zo.o.