TAK-Outsourcing Sp. z o. o.

Toruń

Opinie o TAK-Outsourcing Sp. z o. o.

doncelita

@zainteresowana, np. teraz szukają kogoś na stanowisko Finance Assistant with fluent English w krakowie, w procesie rekrutacji sprawdzany jest twój życiorys, czyli czy prawdziwe jest wykształcenie, znajomość angielskiego (płynną w mowie i piśmie) :) pozdrawiam

zainteresowana

Witam, Jest ktoś może zorientowany jak wygląda proces rekrutacji w tej firmie i w jakich granicach kształtują się zarobki na w/w stanowiskach?

Ciekawa

A czemu tak czesto ta firma rekrtutuje?? tak sie rozwija czy tak czesto zmienia pracownikow?

Czy pracodawca Waszym zdaniem dobrze prowadzi firmę TAK-Outsourcing Sp. z o. o.? Czy pracownicy są zadowoleni z pracy? Podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw opinię o TAK-Outsourcing Sp. z o. o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TAK-Outsourcing Sp. z o. o.