INSTYTUT EUROPEJSKI

Toruń

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 6 ocen.

Opinie o INSTYTUT EUROPEJSKI

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INSTYTUT EUROPEJSKI

erg

no ale przeciez nie ma co sie spinac tylko wystarczy w jakis sposob zademonstorwac te swoje umiejetnosci na przyklad podcas takiej rozmowy i ma sie czego bac ;p

Pablo

Byłem tam kiedyś na rozmowie kwalifikacyjnej (jak firma mieściła się jeszcze na Żoliborzu - był to chyba 2008 r.). Krótka rozmowa kwalifikacyjna, obiecano mi dobre stanowisko, niezłą pensję, i ogólnie dobre warunki pracy. Miałem przyjść po kilku dniach. No i w umówionym terminie przyszedłem do pracy. Przepracowałem jeden dzień i więcej się tam nie pojawiłem. W pierwszy dzień pracy posadzono mnie w pokoju, gdzie kilka dziewuszek wyglądających na lat 18 od rana do wieczora kleiło jakieś koperty i pakowało jakąś ogromną wysyłkę (chyba akcja promocyjna o kursach oferowanych przez instytucję). W sumie niby nic konkretnego się nie wydarzyło, ale w pierwszy dzień nie dano mi nic konkretnego do roboty, nikt mnie nie wdrożył, siedziałem w pokoju założonym jakimiś papierami i kopertami, w ogóle wszystko wydało mi się jakieś dziwne i niejasne). Dopiero po przepracowanym tam dniu wszedłem w internet i poczytałem komentarze. Pomyślałem sobie wtedy, że jednak intuicja i pierwsze wrażenie mnie nie zmyliły.

anonim

byly pracownik - 2010-11-19 16:02:44 Firma rodzinna, [usunięte przez moderatora]- zarządzanie polega na zrzucaniu na pracowników wszystkiego i krzyczeniu na okrągło na zasadzie: jak nie ma powodu to to też powód. Rotacja jak w diabelskim młynie. Pracownik w żaden sposób nie może się skontaktować z przełożonymi (z jakiegoś tajemniczego powodu nie podają telefonów do siebie). Generalnie traktują pracowników (w tym naprawdę dobrze wykwalifikowanych i kompetentnych - nie koniecznie o sobie tutaj piszę) - jak swoją własność i używają do wyżywania się - czyżby jakieś kompleksy hmm. Oczywiście na zewnątrz wszystko wygląda cacy, ale od środka jedno wielkie [usunięte przez moderatora]. Szkoda czasu - naprawdę odradzam. Aha nie dajcie się omamić rozmowie wstępnej z szefem ojcem - obiecuje złote góry - a potem to tak jak wcześniej opisane. Wszystko zgadza się w 100%. Rotacja bardzo duża, [usunięte przez moderatora], brak szacunku dla pracownika. Zatrudniają a potem zwalniają bez mrugnięcia okiem. Na rozmowie kwalifikacyjnej \"starszy\" obiecuje złote góry. Nie warto wierzyć w ustne ustalenia dotyczące wynagrodzenia ( w umowie obcinają o kilkaset złotych). Kondycja finansowa b. zła. Stanowczo odradzam.

robal1111

Witam Pracowałem tam do czerwca 2010 roku. faktycznie firma i warunki pracy rodzinne. Było całkiem dobrze Wykonywałem polecone zadania i nie było żadnych krzyków :)

byly pracownik

Firma rodzinna,, [usunięte przez moderatora] zarządzanie polega na zrzucaniu na pracowników wszystkiego i krzyczeniu na okrągło na zasadzie: jak nie ma powodu to to też powód. Rotacja jak w diabelskim młynie. Pracownik w żaden sposób nie może się skontaktować z przełożonymi (z jakiegoś tajemniczego powodu nie podają telefonów do siebie). Generalnie traktują pracowników (w tym naprawdę dobrze wykwalifikowanych i kompetentnych - nie koniecznie o sobie tutaj piszę) - jak swoją własność i używają do wyżywania się - czyżby jakieś kompleksy hmm. Oczywiście na zewnątrz wszystko wygląda cacy, ale od środka jedno wielkie [usunięte przez moderatora] Szkoda czasu - naprawdę odradzam. Aha nie dajcie się omamić rozmowie wstępnej z szefem ojcem - obiecuje złote góry - a potem to tak jak wcześniej opisane.

Sanna

Serdecznie odradzam. Średniowieczne stosunki pracy, szef z minionego systemu, drący się na pracowników bez powodu. Kuriozalna instytucja.

Zostaw opinię o INSTYTUT EUROPEJSKI - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INSTYTUT EUROPEJSKI