ENERPRO KAZIMIERA CIEPLAK

Toruń

Opinie o ENERPRO KAZIMIERA CIEPLAK

wika
użytkownik zarejestrowany

Przecież firma jest producentem kosmtyków, oczywiscie posiadaja w swojej ofercie jakieś masci ale to nie są masci medyczne, dużo produktów mają dla dzieci, fakne szampony ktore nie podrazniają oczek i inne płyny do kąpieli. Na stronie można przeglądać.

uwaga cieplak oszust

OSTRZEGAM PRZED NIMI - [usunięte przez moderatora] - sprawiają wrażenie jakiejś tam firmy - ale wystarczy obejść kilka budów na których pracowali i wszystko będzie jasne! OSTRZEGAM!!!

Zdzisław

Uwaga na tą firmę!!!

hydrogreen - oszuści
@Zdzisław 16.10.2013, 17:33
Uwaga na tą firmę!!!

potwierdzam - OSTRZEGAM PRZED NIMI! beznadziejnie beznadziejni - [usunięte przez moderatora] ... unikać jak ognia!

Zostaw opinię o ENERPRO KAZIMIERA CIEPLAK - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ENERPRO KAZIMIERA CIEPLAK