FIRMA STOPA - WIESŁAW STOPA

Toruń

Opinie o FIRMA STOPA - WIESŁAW STOPA

Bryza

Ja nie będę się tak szeroko wypowiadać na temat polityki sprzedaży, marketingu, ale w dużej mierze zgadzam się z poprzednią opinią. W tej firmie nie szanuje się człowieka i jego pracy, nie dotrzymuje wcześniej ustalonych warunków i utrudnia się pracę. NIE POLECAM

Alehandro

Dystrybutor karmy ktora byla liderem karm premium...kiedy nie bylo konkurencji w tej kategorii. Jak nadeszla konkurencja obnazyla wszystkie braki w centralnym zarzadzaniu a po przyjsciu nowego kierownika firma calkowicie stracila kontakt z rynkiem tradycyjnym i faluje od 4 lat jak internet zawieje co sprawia ze kazdy pracownik w tej firmie bedzie mial pod gorke, kazdy bedzie uwazal ze jego praca w rynku jest podkopywana przez centrale firmy bo pod zarzadem jednowątkowego kierownika firma woli sprzedac 5 palet na internet po cenach dampingowych niz po jednej na rynek tradycyjny i wiecej zarobic - liczy sie efekt ktorym moze się pochwalic wczesniej wspomniany kierownik bo to on zawsze przypisuje sobie zaslugi sprzedazy karm na allegro zapomina tylko o tym ze allegro nie "namowi" klienta do kupna tego czy innego produktu o ktorym klient nie slyszal/ Wykorzystanie marketingu to dno w tej firmie , wiekszosc akcji marketingowych i tak ląduje na internecie a przedstawicielom zostaja ochlapy dla klientow ktorzy mają juz dosyc takich podchodow. Powyższa polityka sprawia ze przedstawiciel styka sie ze stale malejącym rynkiem bo firma z roku na rok traci udzial w rynku obslugiwanym przez przedsawiciela. Jak nawet uda się wykonac target i tak firma moze uznac ze na premie nie zasluzyles, jak wygrasz nagrode/konkurs to tez trzeba się liczyc ze nie dostanie sie tego . Szkoda zycia dla tej firmy

Zostaw opinię o FIRMA STOPA - WIESŁAW STOPA - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIRMA STOPA - WIESŁAW STOPA