Firma Handlowa "BARWA"

Kielce

Opinie o Firma Handlowa "BARWA"

Mariusz

Cześć wszystkim, miałem przyjemność pracować z Panem Czajkowskim przez wiele lat. Jeśli miałbym ocenić firmę Barwa, to zasługuje na najwyższe oceny. Praktycznie w każdym odniesieniu, czy do zarobków czy do troski o pracownika. Firma ma niespotykany zasób potencjału technicznego, który przekłada się na wyniki firmy. Fantastyczni ludzie z ogromnym potencjałem. Wada? Jak jesteś poza Barwa to jesteś wróg publiczny nr 1 dla firmy. Na tym Pan Czajkowski traci. Życzę Barwie sukcesów i zdrowia Panie Jarku.

Piotrek

Jaki (usunięte przez administratora)montaż i jaka tokarka? :D U nas nie ma żadnego montażu, a tokarka to niby do czego? :D CV prosimy wysyłać na mail: pczajkowski@barwa.kielce.pl

johny

to czemu odwiedzasz tą stronę jeśli masz swój biznes? Jesteś śmieszny

bodzio

F.H. Barwa to m.in. wysoka jakość świadczonych usług oraz terminowa realizacja zleceń. Jako kontrahent jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą!!!

Kłamstwa piszesz

Dlaczego piszesz takie kłamstwa? Firma BARWA jest jedną z najlepszych firm w Polsce. Zatrudnienie nie jest redukowane, z firmy ludzie nie są zwalniani mimo recesji, która nas otacza. Firma ma silną pozycję na rynku i jest jedną z najbardziej renomowanych w Polsce.

NIE POLECAM FIRMY !!!!! zarobki tragiczne,(usunięte przez administratora)brak oranizacji !!!

Zostaw opinię o Firma Handlowa "BARWA" - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Handlowa "BARWA"