Audiotele Sp. z o.o.

Opinie o Audiotele Sp. z o.o.

fiu

Na call center zawsze jest zapotrzebowanie @maniek, dlatego cały czas powstają nowe, a do tego dochodzą odpowiednie oferty pracy. Ale wiadomo coś o tych benefitach które się mialy pojawić od nowego roku?

Słowa kojarzące się z Audiotele Sp. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): niesolidna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako średnio . Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo dobra . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Stawka 14 zł brutto Najbardziej podobało mi się w Audiotele Sp. z o.o.: stawka godzinowa Najbardziej nie podobało mi się w Audiotele Sp. z o.o.: bardzo mało pracy

Zostaw opinię o Audiotele Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Audiotele Sp. z o.o.