StepStone Services sp. z o.o.

Toruń

Opinie o StepStone Services sp. z o.o.

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

Mamy tu fanów filmu Star Wars? Jeżeli tak to praca w StepStone Services to dla Was strzał w dziesiątkę. Firma ma biuro właśnie w klimacie tego filmu. Sami zobaczcie: https://www.stepstoneservices.pl/#vision

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

@tester, dlaczego uważasz, że firma to dno?

gina
użytkownik zarejestrowany

@szkobons jeżeli nie masz aż tyle doświadczenia to sprawdź stanowisko Android Developer. Tam wymagają tylko trzech lat doświadczenia w aplikacjach mobilnych. Mają bardzo duże wymagania ale jeżeli dasz radę to jest umowa o pracę, dobry socjal i pewnie niezłe wynagrodzenie

tester

ta firma to jednak dno...nawet jak na stolice.. omijac szerokim lukiem...jesli ma sie aspiracje.. bo w firmie widze leczenie zadufania i kompleksow...

StepStone family

Firma oferuje mały rozwój na ścieżce Twojej kariery głównie ze względu na wykorzystywaną tu technologię, zapał pracowników jest gaszony przez zadufany w sobie management, atmosfera jest nieprzyjemna (wyścig szczurów). Jeśli jesteś zapaleńcem ColdFusion może odnajdziesz się tu, w przeciwnym razie nie trać swego cennego czasu !!! Pozdrawiam byłych Stepstonerów

Zostaw opinię o StepStone Services sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie StepStone Services sp. z o.o.