Recruitment Solutions

Toruń

Opinie o Recruitment Solutions

Julita
użytkownik zarejestrowany

Rekrutują aktualnie na stanowisko Account Managera w Warszawie. Z oferty pracy wynika, że zapewniają zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, prywatną opiekę medyczną, indywidualny budżet na szkolenia, konferencje branżowe, wszystkie potrzebne narzędzia do pracy: laptopa i telefon służbowy, auto służbowe (do wykorzystania do celów służbowych). Czy ktoś zainteresowany jest, aby złożyć cv?

XA
użytkownik zarejestrowany

Najlepiej przekonać się o prawdziwości niektórych komentarzy @kandi znajdująć zatrudnienie u nich. Ale i tak nie pokazało sie żadne ogłoszenie, co oznacza, że nie planowana jest rotacja wśród pracowników.

piotr24

Agencja pracy jest rzetelna i wypłaca pieniądze na czas! Ludzie mili, atmosfera bomba!:)

Zostaw opinię o Recruitment Solutions - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Recruitment Solutions