LIBRUS s.j.

Opinie o LIBRUS s.j.

Jakim pracodawcą jest LIBRUS s.j.? Jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Czarek

Czy wszystko w firmie jest ok?

Wiarygodne opinie osób, które pracowały w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób rozważających zatrudnienie w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia w LIBRUS s.j.? Podzielcie się tymi informacjami.

Ten drugi Librus ;)

Tylko wiecie, że jest Librus - firma z IT od dziennika elektronicznego (i to chyba oni szukają do HD, jeśli to Katowice) i Librus Sp.j., o której są złe opinie tutaj?

Przemo

Zgadzam sie z przedmówcą, ten szef to jakiś pajac, nie odbiera telefonów, co do wypłat wszystkich robi w konia, nie jedźcie tam ludzie są traktowani źle, czasami nawet nie mają za co żyć, nie wspomnę już o tym że jest to polak a w pracy będą was ganiać arabusy

Pracowałem przez jakiś czas w firmie LIBRUS w Niemczech i z przykrością stwierdzam, żę mają problemy z regulacją wynagrodzeń. Nie odbierają telefonów, a jak odbierają to do niczego nie prowadzi. Masakracja :(

Zostaw opinię o LIBRUS s.j. - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LIBRUS s.j.