LIBRUS s.j.

Toruń

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o LIBRUS s.j.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LIBRUS s.j.

Ten drugi Librus ;)

Tylko wiecie, że jest Librus - firma z IT od dziennika elektronicznego (i to chyba oni szukają do HD, jeśli to Katowice) i Librus Sp.j., o której są złe opinie tutaj?

Przemo

Zgadzam sie z przedmówcą, ten szef to jakiś pajac, nie odbiera telefonów, co do wypłat wszystkich robi w konia, nie jedźcie tam ludzie są traktowani źle, czasami nawet nie mają za co żyć, nie wspomnę już o tym że jest to polak a w pracy będą was ganiać arabusy

anonim

Pracowałem przez jakiś czas w firmie LIBRUS w Niemczech i z przykrością stwierdzam, żę mają problemy z regulacją wynagrodzeń. Nie odbierają telefonów, a jak odbierają to do niczego nie prowadzi. Masakracja :(

Zostaw opinię o LIBRUS s.j. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LIBRUS s.j.