TCo.Trading Company Sp.J.

Toruń

Opinie o TCo.Trading Company Sp.J.

Zuzanna

@Alwaro ze strony internetowej firmy wynika, że oferują atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowania, dużą samodzielność w działaniu, samochód służbowy, telefon, komputer oraz stały dostęp do internetu, szkolenia. Chętnie też usłyszę od obecnych pracowników więcej szczegółów na temat oferowanych warunków. Na jakie szkolenia można liczyć? Czy jest możliwość zatrudnienia na umowę o pracę?

Alwaro

Czy to ta firma od akcesoriów meblowych?może ktoś wie jakie warunki oferują dla PH

Alwaro

kef

Nie dziwię, się że są ogłoszenia tylko na przedstawicieli handlowych skoro jest to firma handlowa, liczy się jednak doświadczenie.

Zostaw opinię o TCo.Trading Company Sp.J. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TCo.Trading Company Sp.J.