NIWA SZCZECIN Sp. z o.o.

Toruń

NIWA SZCZECIN Sp. z o.o.

Opinie o NIWA SZCZECIN Sp. z o.o.

peter

Witam chciał bym sie dowiedziec jakie warunki panuja w Firmie Niwa Szczecin , jaka płacas jest w delegacji itp

Jadzia
@peter 01.03.2014 09:42

Warunków żadnych. Jest rok 2018 i nadal te same stawki, dwa tygodnie w robocie i zjazd na weekend. Ucinają za wszystko. Nie spodoba się Twoja praca, to godziny z dniówki utną.

taka rzeczywitosc

wiem pracowałem i odradzam! kierownictwo to typowi( usunięte przez administratora )moge duzo tu powiedziec a jeden pan co passatem jezdzi to powinni dawno mu prawo do jazdy zatrzymac :)dostaniesz 10 zl i sie ciesz a beda cie tak gonic bo uwazaja ze na to stanowisko jest wiele chetnych wiec rotacja pojawia sie za moich czasow to duzo ludzi tam pracowalo ale starzy pracownicy gina:) caly czas nowe osoby i kierownik w mondeo :) to jemu najwieksze zaslugi sie naleza bo to on wprowadzil idjotyczne zasady zeby np. praca o 7 ktora sie zaczyna ,to ty musisz juz byc o 6.30 na budowie bo jemu tak sie to widzi,on dyktuje czy tyle masz na godz czy tyle! chcesz jeszzce wiecej uwag to odezwij sie

Zostaw opinię o NIWA SZCZECIN Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NIWA SZCZECIN Sp. z o.o.