NIWA SZCZECIN Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o NIWA SZCZECIN Sp. z o.o.

taka rzeczywitosc

wiem pracowałem i odradzam! kierownictwo to typowi( usunięte przez administratora )moge duzo tu powiedziec a jeden pan co passatem jezdzi to powinni dawno mu prawo do jazdy zatrzymac :)dostaniesz 10 zl i sie ciesz a beda cie tak gonic bo uwazaja ze na to stanowisko jest wiele chetnych wiec rotacja pojawia sie za moich czasow to duzo ludzi tam pracowalo ale starzy pracownicy gina:) caly czas nowe osoby i kierownik w mondeo :) to jemu najwieksze zaslugi sie naleza bo to on wprowadzil idjotyczne zasady zeby np. praca o 7 ktora sie zaczyna ,to ty musisz juz byc o 6.30 na budowie bo jemu tak sie to widzi,on dyktuje czy tyle masz na godz czy tyle! chcesz jeszzce wiecej uwag to odezwij sie

peter

Witam chciał bym sie dowiedziec jakie warunki panuja w Firmie Niwa Szczecin , jaka płacas jest w delegacji itp

Zostaw opinię o NIWA SZCZECIN Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NIWA SZCZECIN Sp. z o.o.