Opinie o Spomasz Żary w Żary

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Spomasz Żary. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Spomasz Żary na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spomasz Żary w Żary

Zainteresowany Nowy wpis

Witam proszę tak szczerze bo mam ochotę tam złożyć podanie o pracę interesuje mnie atmosfera zarobki i szkolenia podnoszenia kwalifikacji oraz dodatki

Niezainteresowany Nowy wpis
@Zainteresowany

Zarobki są słabe a nawet bardzo, możliwość szkoleń - to zależy na jakie stanowisko, w pewnym ograniczonym zakresie jest to możliwe. Dodatki - 13stka, święta wielkanocne, boże narodzenie.

XXX

W Spomaszu bez nadgodzin zarabia się CIUT więcej jak wszędzie ale patrząc na zakres obowiązków i wymaganych uprawnień i to że na 8 godzin jest tylko 15 min. przerwy, a tak to non top na nogach to raczej słabo to wygląda. Może dlatego jest tam takie multikulti że Polacy są mniejszością narodową. Nie znam firmy w której tyle osób miało by jakieś schorzenia (taka wykańczalnia ludzi). Plusy Cały zarobek jest wykazywany Duża możliwość nadgodzin Dodatki (13, grusza,dodatek do dojazdów, itp.) Zarobki w przedziale 5-10 tys. Szkolenia (suwnica, wózki, podnośniki, spawalnicze) Minusy Brak możliwości odpoczynku, musisz cały czas robić. Krótka przerwa (pracowałem w różnych firmach ta ma najkrótszą przerwę 15 minut i to nie na przerwie tylko na stanowisku może cię tyle nie być, a do stołówki jest kawał drogi no i ręce trzeba umyć) Jak chciał byś coś przegryźć w godzinach pracy czy się kawy napić to już krzywo patrzą, a i głupie teksty się trafiają. Niestety niektórzy żyją w innym świecie i uważają że trzeba się ich bać, a raczej powinni być od pomagania i dbania o płynność na produkcji.

CycuśGlancuś
@XXX

Możliwość nadgodzin? Chyba nie w biurze - zarobki 50-70% tego co na hali, czy to zwykły szeregowy pracownik czy inżynier - nieważne. Absolutny zakaz nadgodzin i wieczny wyzysk, każdy jest tak psychicznie wyprany, że nie ma chęci dalej funkcjonować po pracy. Zarobki 4 - 6k pln brutto.

Realisa Nowy wpis
@XXX

Co za bzdury.... 15min przerwy wynika z kodeksu pracy,... zwwsze możesz mieć więcej tylko nie zapomnij że taka należy odpakować....Minusy? zdziwiony jesteś że trzeba pracować....., chesz coś szybko zjeść zaden problem... zapominasz ze inni też pracują i nie będą tego robic za ciebie... robisz swoje i nie trzeba się nikogo bać co za wymysl...

Czy Spomasz Żary zatrudnia studentów?

Czy w Spomasz Żary są szkolenia zewnętrzne?

Spawacz

najpierw spotkanie z Panią z HR i próbki.

w sumie nie było. Pytania o doświadczenie. Wszystko zależało od próbek.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Żary
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Żary
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
przyszly pracownik

Witam Interesuje mnie praca na stanowisku "Koordynator ds. nadzoru prac inspektorów kontroli jakości" jaka jest atmosfera na tym dziale? Jaka jest rotacja pracowników?

Jak długo trwa proces awansu w Spomasz Żary?

Byku22

Zależy od tego jak dużo masz znajomości, bo inaczej nie pójdziesz wyżej chyba że wchodzisz w (usunięte przez administratora) kierownikom

Jan

To zależy od profilu stanowiska i spełnieniu wymagań z tym związanych

Mati

Wieki :)

@Dociekliwy
@Mati

Jeżeli o Ciebie chodzi to dobrze, że straciłeś pracę. Dla Ciebie 1 wiek to za mało, żeby czegoś się nauczyć, tyle lat, TYLE LAT i nic się nie nauczyć i zgrywać niedorozwiniętego pedauka ze skrzyżowanymi nóżkami? Bez pozdrowień Dociekliwy.

Nikt ważny

Pytanie, czy jest jakiś proces awansu? :D

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Spomasz Żary?

LordWoldemord

W tej firmie nie odczujesz szacunku względem pracownika. Masz ryć jak (usunięte przez administratora) po 12 godzin i soboty i niedziele, to jesteś fajny. A jak nie będziesz mógł albo chciał to już nie jesteś fajny. Nie możesz pracować jak normalny człowiek po 8 godzin i normalnie zarobić, bo stawki są takie że, żeby zarobić trzeba być wołem roboczym. A jak powiesz, że za mało zarabiasz to Ci ten kierowniczek napompowany powie,że masz robić nadgodziny.

LordWoldemord

Jednym słowem (usunięte przez administratora) Koniu patrzy tylko na swoją kieszeń, ludzi nie szanuje. Majstrowie nie ogarnięci cała robotę za nich robią pracownicy plus swoje obowiązki. Kierowniczek z siłowni w ogóle się nie interesuje co się dzieje na hali. Ważne, że (usunięte przez administratora) robią. A Mateuszek (usunięte przez administratora)szkoda gadać.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Spomasz Żary? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Bumbum

Obecnie w Spomaszu przechodzi się na przyjmowanie interimów z Outsourcingu, zazwyczaj są to ludzie bez doświadczenia, bez odpowiednich umiejętności w swoich profesjach (nowi PM, czy też ten niski facet co udaje speca od wszystkiego - ten to akurat ani umiejętności ani kompetencji). Oczywiście ich zarobki to granice kilkunastu / kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie. Zwykli pracownicy są przyduszani przez brak podwyżek, bonusów, obarczani coraz większą odpowiedzialnością i ilością nowych zadań. Wszystko po to by się zwolnili i żeby przyjąć kolejne osoby z outsourcingu, których można się pozbyć bez konsekwencji po zakończonym projekcie (zarząd ma gdzieś, że robota przez nich nie będzie wykonana), ważne, że Belgia widzi obsadzone stanowiska, za które zapłaci odpowiednią stawkę roboczogodzinową.

Lolo
@Bumbum

Pracuje tam od 15 lat, potwierdzam zarząd banda (usunięte przez administratora)nie szanująca ludzi.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Spomasz Żary odbywa się również w języku angielskim?

Sławek

Może tak być, jeśli wymaga od tego stanowisko w pracy gdyż potrzebny będzie język angielski. Jeśli nie to nie ma takiej rekrutacji.

Robert

spomasz to firma z duzym chamswem i (usunięte przez administratora)w miejscu pracy przez ''kierowniczkę- sekretarke'' (usunięte przez administratora) a prezes nie reaguje

Czy zdarzają się nadgodziny w Spomasz Żary?

Sławek

Są cały czas, zależy od miejsca pracy, są regularnie lub co jakiś czas. W każdym miesiącu są.

TreleWMorele
@Sławek

Biuro ma zakaz wyrabiania nadgodzin.

Karol

Dlaczego karta multisport jest zablokowana ?

FrancoBlanco
@Karol

Odpowiedź masz na parkingu przed biurem. Takie trójramienne znaczki w kółeczkach

Czy Spomasz Żary zapewnia kartę multisportu?

glifostat

Nie, karta multisport została zablokowana przez dyrektora produkcji.

Adrian
@glifostat

Skoro karta multisport została zablokowana, to można liczyć na innego rodzaju świadczenia dodatkowe? Jestem ciekaw, czy jakiekolwiek występują. Może chociaż prywatna opieka medyczna jest w standardzie?

mandarynkowy
@Adrian

Tak, pakiet Medicover, paczki na święta, wczasy pod gruszą. Szkoda tylko ze progi zarobkowe do tych świadczen są nieruszane od lat i coraz mniej osob sie łapie. Jeżeli nie przeszkadza Ci Pedausz z Bolca na hali to atmosfera jest nawet ok, jedyne co do zmiany w tym zakładzie to przyszły dyr. produkcji. Nie wiem jak jest w biurze, ale raczej też nie narzekaja ludzie. System awansowania jest kompletnie nie jasny i nieintuicyjny, mieli to poprawiac ale na "mieli" się skonczylo.

Jabol
@glifostat

Co prawda od 2016 roku nie pracuje tam ale jeżeli jest tam ten sam Dyrektor czyli pan R.F,to tam nie bedzie nigdy dobrze.

Smerf3
@mandarynkowy

„Padeusz z Bolca” Jak mówisz będzie żądził całą gębą - gania i obserwuje jak nie jesteś z Zetpolu to uważaj on ma swoich ludzi pracowałem w Bolcu wiem co mowie

Drabik
@Jabol

Zgadzam się z tym w 100 i jeszcze R.K też masakra

FrancoBlanco
@Jabol

Taa, teraz przyjął kolejnego przydupasa na kierownika projektu. Następny pociotek na stanowisku, jeszcze okres próbny jak dla każdego pracownika nie minął a już pracownicy zakładu złożyli się mu na samochód służbowy. Nie zdążył po za tyciem nic w tym zakładzie zrobić a już benefity...

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Spomasz Żary. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

istnieje możliwość

Aga

Witam, czy są przyjęcia w Spomasz ? kobiety mają szansę na zatrudnienie ?

@Aga

Do biura

Ann
@Aga

Nie

stały

jak ktoś jest do d...y spawaczem, wszędzie był wszystko robił a nie wie do czego uchwyt służy to zawsze narzeka.By zarobić trzeba się narobić i przede wszystkim coś umieć.

Stały
@stały

W dobie tzw.pandemii stabilna pewna firma nikt nie wspomina o przestojach obniżkach pensji i tym bardziej o zwolnieniach

Drabik
@Stały

Niestety to nieprawda

smerf3

nie ma nowych opinii a w Spomaszu dzieje się jak sie działo - super mistrz rozgrywa swoje gierki i wodzi wszystkich za nos - chodzi jak paw i robi wszystko zeby uchronic swoich - zwalniam sie nie moge juz patrzec jak trkatuje ludzi - w niemczech duzo roboty - wole zeby mnie niemiec ganial za lepsza kase

Aga

Czy ktoś tu zagląda ?

Job Contact

Praca dla spawaczy 20 zł na rękę,zakwaterowanie, praca na hali drut proszkowy 100 % badania spoin Praca na cały 2013 rok cv ,aktualne certyfikaty proszę przesłać na adres : (usunięte przez administratora)

Spawacz
@Job Contact

20 to trochę mało w Felgenhauer więcej płacą

Maniu
@Spawacz

W niemczech spawacz ma od 2000 do 4000 tys euro.wlasnie nim jesyem i tak zarabiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Spomasz Żary - Żary

• Jak się pracuje w Spomasz Żary?

Zobacz opinie na temat firmy Spomasz Żary tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spomasz Żary?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Spomasz Żary?

Kandydaci do pracy w Spomasz Żary napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Spomasz Żary