Spomasz Żary

Żary

Opinie o Spomasz Żary

Cnc operator

Jak to tam wygląda dla operatorów cnc z zarobkami bo zastanawiam sie by podanie złożyć ,na cnc robie juz dwa lata

Bono

Widzę, że opinie są dosyć stare, ale zaryzykuję zapytać, może ktoś tu zagląda... Obecnie zastanawiam się nad podjęciem pracy w firmie Spomasz. Jakieś 3 lata temu jak wyjechałem do Holandii (pracowałem jako spawacz) firma cieszyła się dobrą opinią, ale wiadomo... na zachodzie lepiej. Obecnie wróciłem i szukam pracy w zawodzie. Spomasz jest najbliżej, ale z tego co mówią znajomi, niedobrze tam się dzieje. Ktoś coś wie ?

xoxo

W sumie to chętnie bym znalazł u nich zatrudnienie, zwłaszcza, że były podwyżki do zarobków.

...

Polecam każdemu nawet tym bez doświadczenia wykształca zadbają uszanuja, nawet twoja rodzinę . szczeze polecam Pracownik produkcji na nie wysokim szczeblu a znajomość z firmą od lat.

tako

no to jak widzisz nie zawsze ludzie muszą tylko narzekać i narzekać gdy praca jest ciężka. Jeśli jest ciężko ale pracownicy dostają uczciwe wynagrodzenie to nawet przy robocie na konstrukcjach stalowych można być z pracy zadowolonym. Przecież idąc tutaj ludzie wiedzieli na co się piszą i jak ta praca będzie wyglądała

Zastanawiam się, czy mowimy o tej samej firmie, nazwa jest nieco inna. Ja pracuje w FKSiM Spomasz S.A. i tragedii nie ma. Jeśli ktoś ma wypadek w pierwszym tygodniu pracy i idzie na L4, po czym wraca i ma drugi i znów pół roku ciągnie L4, to sory... przy takich pracownikach firma pada. Mistrzowie są w większości ok, a do roboty gonią, bo taka ich rola. Czemu nikt nie wspomni o 13 pensji, bonach i paczkach na święta, wczasach pod gruszą, szkoleniach i innych możliwościach? No tak, tylko narzekać trzeba jak to wszędzie źle i niedobrze....

Wiedzmin

Najgorsz i nie uczciwa wirma wobec pracownikow.Wyzysk pracownikow na 1 piejscu.Slabe zarobki

stały

jak ktoś jest do d...y spawaczem, wszędzie był wszystko robił a nie wie do czego uchwyt służy to zawsze narzeka.By zarobić trzeba się narobić i przede wszystkim coś umieć.

bolo

nie polecam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] potrafią ze spawacza śmiecia

spawacz

Brak szacunku dla spawaczy zwalnianie za byle co nie masz prawa chorować biurokracji więcej niż spawania [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak będziesz miał wypadek to po przyjściu z chorobowego zostaniesz zwolniony pomiatanie człowiekiem pan prezes dużo obiecuje mało daje jak wejdzie jeszcze elastyczny czas pracy to ludzie nie będą mieć życia rodzinnego jak stracisz zdrowie to cię z uśmiechem wywalą jak nie będziesz pilnował swoich pieniędzy to cię (usunięte przez administratora)kto chce stracić zdrowie to zapraszam

Job Contact

Praca dla spawaczy 20 zł na rękę,zakwaterowanie, praca na hali drut proszkowy 100 % badania spoin Praca na cały 2013 rok cv ,aktualne certyfikaty proszę przesłać na adres : (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Spomasz Żary - Żary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spomasz Żary