TOSCHIBA T.C.E.

Biskupice Podgórne

Opinie o TOSCHIBA T.C.E.

witam wszystkich!Widzę że [usunięte przez moderatora] sie na pare dni uspokoila, a teraz znów swoje rogi pokazuje WIELKA PANI SENIOR!!!!!!!!! Mysli ze jak z kims zagada i walnie swoj fałszywy usmieszek to znaczy ze ja ktos lubi.A prawda jest taka [usunięte przez moderatora] ze jak odchodzisz to rąbią ci tyłki jak chcą,duzo osób z toba pracowało i każdy wie jaka jestes!!!!,więc zajmij sie tym co nalezy do twoich obowiazkow a kolezanek szukaj poza praca.Pozdro dla wszystkich z k1

Zostaw opinię o TOSCHIBA T.C.E. - Biskupice Podgórne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOSCHIBA T.C.E.