JD Inżynieria Ruchu

Zielonka

Opinie o JD Inżynieria Ruchu

jerzy

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i chamstwo, właściciel ściga wszystkich o wszystko i o nic, ci, którzy tam długo pracują mają wkalkulowane w prace mieszanie z błotem - chociaż nie wszyscy to(usunięte przez administratora) Właściciel to znany w branży(usunięte przez administratora)dopina swego za wszelką cenę, a nie chce dać godnych zarobków pracownikom i oszczędzenia sobie wręczania prezentów pierwsze wrażenie jest bardzo złudne

Zostaw opinię o JD Inżynieria Ruchu - Zielonka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JD Inżynieria Ruchu