Presspublica Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o Presspublica Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Presspublica Sp. z o.o.

anonim

W tej firmie trzymajcie się z daleka od takiej pani [usunięte przez moderatora]. Ona jest tam Głowną Księgową. Nazywa się [usunięte przez moderatora]. Nie wiem kto z a tym stoi że ona tam pracuje na takim stanowisku. Ale ktoś kiedyś za to beknie. W poprzedniej pracy zwolnilli ją z głownej księgowej i ktoś ją chyba dobrze wyczuł. Ona się do tego nie nadaje. Powinno się ją zdegradować do rangi specjalisty. Bo nie ma zdolności mamagerskich . Po prostu nie ogarnia co sie wokól niej dzieje. I chyba dlatego jest bardzo agresywna, zawistna, wydziera się non stop, wszyscy pracvownicy od nie ucieki. Ludzie opamiętajcie się i wywalcie tą babe z rzepy.

Zostaw opinię o Presspublica Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Presspublica Sp. z o.o.