Euro-Konsult

Lublin

Opinie o Euro-Konsult

akos

@doma też mnie to bardzo interesuje, słyszałem, że w branży nie dzieje się najlepiej i może stąd wynikają te negatywne opinie na temt euro-konsult, ale nie wiem nic więcej dlatego jeśli wy macie jakieś informacje odnośnie tego co w firmie się dzieje to proszę napiszcie, z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich

rafał

doma
@rafał 07.03.2011 17:58
No i miną rok i nic nawet się do mnie nie odezwali. Obiecywali złote góry, a tu nawet słowa żadnego nie usłyszałem z ich strony...

Mógłbyś więcej na ten temat napisać? Z czego wynika twoje rozczarowanie i ogólnie coś na temat tej firmy?

rafał

złożyłem zgłoszenie do tej firmy, ale coś więcej napiszę w czerwcu

Zostaw opinię o Euro-Konsult - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-Konsult