Euro-Konsult

Lublin

Euro-Konsult

Opinie o Euro-Konsult

Edward

@Wiktor 20lat Czy tę sytuację próbowałeś zgłosić do odpowiednich organów? No i czy za każdym razem, gdy dzwonisz do firmy Euro-Konsult to pada ta sama informacja, w tym wypadku, jak stwierdziłeś, że potrzebny jest podpis prezesa, aby pieniądze Ci przelać? Opisz bardziej tę sytuację, aby każdy inny użytkownik miał pogląd na to, jak to wygląda. Oraz oczywiście napisz jak zakończy się tak sytuacja. Czy ktoś jeszcze miał taką sytuację? Może to był tylko jednorazowy przypadek?

Wiktor 20lat

Witam, nie polecam tym bardziej dla osób bezrobotnych każdy ma jakieś opłaty rachunki itd. z powodu nie wypłacalności za staż (1850 brutto za miesiąc) zrobiły mi się długi, już 2 miesiące uczestniczę na staż a wypłaty jak nie widziałem tak nie widzę, za co żyć za co dojeżdżać na ten staż, dzwoniąc do Euro-Konsult otrzymuję informację że pieniądze zostały zaksięgowane i czekają na podpis prezesa i on nic nie może zrobić (nerwicy idzie dostać) ogólnie zobaczcie sobie jeszcze opinie na Facebook Euro-Konsult i jak widać wiele osób ma problem z wypłaceniem pieniędzy NIE POLECAM! NIE POLECAM! NIE POLECAM!

Posiadasz aktualne informacje na temat poziomu wynagrodzenia w Euro-Konsult? Twoja opinia może okazać się bardzo pomocna.

akos

@doma też mnie to bardzo interesuje, słyszałem, że w branży nie dzieje się najlepiej i może stąd wynikają te negatywne opinie na temt euro-konsult, ale nie wiem nic więcej dlatego jeśli wy macie jakieś informacje odnośnie tego co w firmie się dzieje to proszę napiszcie, z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich

rafał

No i miną rok i nic nawet się do mnie nie odezwali. Obiecywali złote góry, a tu nawet słowa żadnego nie usłyszałem z ich strony

doma
@rafał 07.03.2011 17:58

Mógłbyś więcej na ten temat napisać? Z czego wynika twoje rozczarowanie i ogólnie coś na temat tej firmy?

rafał

złożyłem zgłoszenie do tej firmy, ale coś więcej napiszę w czerwcu

Zostaw opinię o Euro-Konsult - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-Konsult