StarDSL

Opinie o StarDSL

mhg

@mała MI co ty w ogole mówisz? Nie liczy się klimat? Przeciez to najważniejszy aspekt pracy!! Chcesz pracować w złej artmosferze? No bo pisząc takie rzeczy z tego wynika ze właśnie chyba chcesz i to mnie bardzo dziwi. A poszukują kogoś do pracy ???

zion

Beznadzieja. P. (usunięte przez administratora) (szefowa oddzialu polskiego) jest dziiwna osoba, zatrudnila jakies dziwne osoby (donosicielki i zdradliwe osoby) i generalnie klimat żenujący.. Nie polecam.

Zostaw opinię o StarDSL - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie StarDSL