International Produce - Anglia – Normanton

Normanton

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

International Produce - Anglia – Normanton
1 1 6 1

Opinie o International Produce - Anglia – Normanton

Walczak

Zgadzam się z Panem w 120 procentach.Sam tez jeszcze... w tym warzywniaku pracuje..,

MARJAN

Wszyscy którzy piszą że ,IP,Normanton, jest firmą rozwojową,załoga jest sympatyczna,itd.itp.Nigdy nigdzie nie pracowali poza granicami Polski, i International Produce,jest ich pierwszą firmą w której pracują poza granicami Kraju.Ludzie ci nie mają zielonego pojęcia jak się pracuje w innych firmach!.I dlatego opinie są tak pozytywne.W rzeczywistości pracownicy ,,IP,,są wykorzystywani w haniebny sposób,nie ma dodatku za pracę w nocy,nie ma dodatku za pracę w święta,nie jest płacony Public Holiday,i wiele innych drobnych z pozoru szczegułów które tworzą wcale nie taki pozytywny obraz,w moich oczach ,IP,jest najgorszą firmą w której niestety jestem zmuszony pracować.Moja opinia o ,IP,jest oparta na pięcio letnim pobycie w UK .

Zostaw opinię o International Produce - Anglia – Normanton - Normanton

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie International Produce - Anglia – Normanton