Monolit

Opinie o Monolit

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w monolit? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Gogol

Interesuje mnie praca w firmie, może coś podpowiecie?

Byly pracownik

Pracowalem w tej firmie chyba z 3 miesiace odeszlismy cala brygada a poszlo o wyplate nie zgadzala sie tak jak bylo umowione !!nie polecam tej firmy!!

Czy aktualnie jest ktoś kto pracuje w tej firmie? Jak wygląda praca w firmie monolit? Jaka jest atmosfera?

Maciek

Jaka jest aktualnie atmosfera w firmie? Może ktoś podzieli się opinią z nowym chętnym do pracy?

Alicja

@byly pracownik, wspominasz, że firma 'obcina' wynagrodzenie. Z jakiego powodu?

rudon

Właśnie @wiekon dzięki szkoleniom jakie mają do zaoferowania swoim pracownikom można się na tyle dobrze rozwinąć zawodowo, że nie ma większej potrzeby aby posiadać wykształcenie wyższe, no ale doświadczenie to jest coś czego nie przeskoczysz, musisz mieć 3 lata

byly pracownik

Nie polecam tej firmy, zwalniaja normalnych pracownikow a alkoholikow trzymaja, o umowie mozna zapomniec wyplaty nie dosc ze marne to jeszcze obcinaja

byly pracownik

Dokładnie marna płaca , nie polecam!!!!

byly pracownik

Obiecuja duzo a pozniej zaskoczenie , odradzam ta firme!!

ali

nie spojrzy bo to .... no właśnie sami sobie odpowiedzcie ... co robi z Waszymi wypłatami ... fajnie że coraz więcej tutaj wpisów, święta już nastały więc można pomóc innym aby w takie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nigdy nie wpadli... i u tego pracodawcy nigdy nie pracowali.... co do spojrzenia to pełna zgoda nawet w oczy nie patrzy taki ...zakł....

Nie polecam ,brak organizacji , nie adekkwatne wypłaty , pracownikom z poza Krakowa potrącają koszty hotelu,jedyny konkretny majstrem był P.Wojtek,-uczciwy , konkretny, umiejący dogadać się z kierownikiem budowy na budowie Auchan w Krakowie /Bronowice / ,reszta to niezdary włącznie z P.(usunięte przez administratora),który bał się wszystkich i wszystkiego ,ale tak mają młodzi inżynierowie nie mający doświadczenia i jaj.NIE POLECAM FIRMY MONOLIT PREZES NIGDY NIE SPOJRZY WAM PROSTO W OCZY

mirko

i gdzie jesteś stały pracowniku pracujący przez lata w tej firmie ... co usunąłeś wpis o waszej firmie...teraz widać jaka ona uczciwa i wiarygodna... tylko ci co mają coś ukryć boją się opini innych

Pracowałem tam kiedyś, pierwsza wyplata sie zgadzala a przy drugiej sporo brakowało!!!!

byly pracownik

(usunięte przez administratora) zero organizacji, a o wyplatach szkoda gadac!! nie polecam

Zostaw opinię o Monolit - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Monolit