APA Strip Sp. Jawna Przemysław Białczyk & Agata Kurowska

Szczecin

Opinie o APA Strip Sp. Jawna Przemysław Białczyk & Agata Kurowska

tirug

mania, z tego co wiem firma normalnie działa. Może ich działania nie są takie wyraźne na rynku ale to nie oznacza, że nic się nie dzieje. Z tego co mi znajomy opowiadał to raczej trzymają się tych samych pracowników i przede wszystkim są nastawieni na stałą współpracę

Mirek
@tirug 21.04.2016 14:26

Firma już nie istnieje... A z tym trzymaniem się pracowników to jakiś dowcip, przez ostatnie 5 lat przewinęło się ponad 50 osób...

sprzedaje im towar, a moja żona szukała tam pracy - facet (włąściciel) na pewno coś bierze - a pracownicy zastraszeni jak nigdzie indziej, z łaską proponowali 1350zł netto + pod stołem

maricinek

teraz ta lipa ma nową nazwe Budowniczy, ale dno nadal jak bylo tak jest

vc

lipa na maxa

Zostaw opinię o APA Strip Sp. Jawna Przemysław Białczyk & Agata Kurowska - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie APA Strip Sp. Jawna Przemysław Białczyk & Agata Kurowska