LGDispay

Biskupice

Opinie o LGDispay

Dobrze że na zmianie D,nie ma takich nie życzliwych ludzi jak w innych grupach,bo długo bym u was w grupie nie wytrzymała.Pozdrawiam cała linie 104,wraz z schiftem kasią-pozdrawiam

M

Czytając te wszystkie opinię można śmiało stwierdzić że wszyscy zostali załapani na ulicy i zawiezieni do LGD jak niewolnicy .Ludzie jeżeli tak Wam się nie podoba to dlaczego tak długo tam pracujecie lub pracowaliście?? Maso ? Ja pracuję tu 4 rok i wierzcie mi miała gorsze prace. Każda duża korporacja ciśnie i nagina prawo. Ta firma chociaż płaci za nadgodziny i za każdą dodatkową pierdołę typu szkolenia operator~ów w poprzedniej siedziałam po 12 godzin za podziękowania od szefa buraka który był wysoko w samorząd~ówce a nie umiał się zachować przy stole. Zawsze jak się coś mówiło że jest problem to kazał sie zwolnić Nie narzekajcie bo chociaż płacą na czas i niezwalniany. Możecie wierzyć lub nie ale zawsze się znajdzie ktoś nie zadowolony na chyba 1600 osób i niezadowoleni zawsze najgłośniej krzyczą. Przed podjęciem pracy należy podpytać os~ób kt~óre po prostu pracują w danym dziale jeżeli narzekają to zapytajcie dlaczego nadal tam pracują.

Zostaw opinię o LGDispay - Biskupice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LGDispay