LA PLATEFORMA POLSKA SP. Z O.O (PLATFORMA MATERIAŁY BUDOWLANE)

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 10 ocen.

Opinie o LA PLATEFORMA POLSKA SP. Z O.O (PLATFORMA MATERIAŁY BUDOWLANE)

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LA PLATEFORMA POLSKA SP. Z O.O (PLATFORMA MATERIAŁY BUDOWLANE)

gość

Materiały budowlane mają na prawdę wysokiej jakości,, zastanawia mnie jednak czy jest szansa, żeby teraz znaleź u nich zatrudnienie, bo ciągle się rozwijają, a zarobki ne są najważniejsze w życiu. DOświadczenie jest cenne.

wujek

warunki pracy bardzo dobre, ale nie radzę, lata swietnosci ma za sobą , zostali ludzie na stanowiskach - przypadki, kasy ci nie zaoferują,sami nie wiedzą czego chcą , najlepiej jakbyś za darmo robił miliony ,mówiac krótko fachowcy ludzie merytortcznie przygotowani odeszli albo zostali .....w imie kolezenskich ukłdzików amaen

admin

Nowych informacji brak, ale firma LA PLATEFORMA POLSKA SP. Z O.O (PLATFORMA MATERIAŁY BUDOWLANE) nadal działa. Wiecie jaka jest jej obecna sytuacja, jak wygląda proces rekrutacyjny i warunki pracy? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o LA PLATEFORMA POLSKA SP. Z O.O (PLATFORMA MATERIAŁY BUDOWLANE) - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LA PLATEFORMA POLSKA SP. Z O.O (PLATFORMA MATERIAŁY BUDOWLANE)