budromos

Legnica

Opinie o budromos

Marek Mike

To prawda też tam kiedyś pracowałem,lepiej to przemyśleć panie Bieńkowski.pozdrowienia z Corsyki!

On

Wszystko było by ok gdyby nie angażowałą sie stara w finanse firmy .Nie polecam Bieda i [usunięte przez moderatora] chcesz sie przekonac zatrudnij sie 1400 max a jak chcesz wiecej to musisz miec 230 godzin masakra.PRACUJA TAM TYLKO LIZO[usunięte przez moderatora].A [usunięte przez moderatora] to cwaniaki którzy jeszcze po buzce nie dostali pożądnie.

Zostaw opinię o budromos - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie budromos