Melanz

Opinie o Melanz

gosc

To prawda. Menadżerka na rozmowie kwalifikacyjnej jest bardzo miła,mówi o tym, że zespół ma być zgraną grupą, że nie wymaga doświadczenia i we wszystkim pomoże, jednak już pierwszego dnia wychodzi na wierzch jej prawdziwy charakterek. Złośliwa, humorzasta, strach ją o cokolwiek zapytać. Nie polecam.

len

Nie polecam! Koszmar! Żałuje że tam pracowałam, pracodawca zdecydowanie nie zasługuje na poświęcenie zespołu, ciągłe roszady i wszystko zależy od Pani humorzastej!

Zostaw opinię o Melanz - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Melanz