zero

Gdańsk

Opinie o zero

romek

jak na razie to szukają osób jako Asystent działu zakupów z językiem niemieckim, ale tu jest potrzebne doświdczenie z tego co widze i wydaje mi się, ze to nie do przeskoczenia.

anonima

macie rację to są [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] oni potrafią straszyć jak ma się poroblem to nawet nie potrafią albo ich nie stać na odpowiedż listowną uważajcie ja mam problem z nimi chcę polubownie załatwić sprawę a oni swoje od dwuch tygodni czekam na jakomkolwiek korespondencję od nich a to jest lekceważenie klienta

Zostaw opinię o zero - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie zero