Opinie o MMC Car Poland Sp. z o.o. Importer samochodów Mitsubishi w Warszawa

A.Kowal Nowy wpis

Aplikowałem do działu wsparcia technicznego w after sales. Po jednej rozmowie telefonicznej po angielsku z obcokrajowcem otrzymałem zaproszenie na spotkanie. Po odbyciu dwóch spotkań podczas których m.in. rozwiazywałem test z wiedzy języka angielskiego i zagadnień technicznych wszystko wskazywało na to, że jest ok. Za pierwszym jak i drugim razem poprosiłem koniecznie o informację czy są zainteresowani lub w przypadku gdy nie są, to żeby też poinformowali żebym nie tracił czasu na oczekiwanie. Zostałem zapewniony, że oczywiście, że to jest ich standard że wszystkich informują. Niestety, zostałem bez odpowiedzi do dzisiaj. Nie oczekuję oczywiście teraz, bo już nie jestem zaintersowany ale podejście do ludzi jest poniżej oczekiwań. Żal, że duże firmy mają w swoich szeregach osoby, które rzucają słowa na wiatr i lekceważą potencjalnych pracowników. Nie polecam.

Pracowałeś lub pracujesz w firmie MMC Car Poland Sp. z o.o. Importer samochodów Mitsubishi? Pomóż innym podjąć decyzję, czy warto tam pracować. Komentuj na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o MMC Car Poland Sp. z o.o. Importer samochodów Mitsubishi - Warszawa

MMC Car Poland Sp. z o.o. Importer samochodów Mitsubishi