Klub ZOO

Opinie o Klub ZOO

warto
użytkownik zarejestrowany

tak, jeśli jest się studentem to dostaje się umowę zlecenie, ale to jest korzystniejsze dla obu stron, bo wtedy jest się ubezpieczonym gdzie indziej i dostaje się wyższą stawkę godzinową

D

Nie są chętni płacić za dni próbne. Trzeba kilka razy specjalnie przyjeżdżać i się upominać

użytkownik zarejestrowany

Wszystkich klubowiczów i zainteresowanych pragniemy poinformowac, ze klub Zoo w Warszawie nie wywiazuje sie z ustalonych terminow bookingowych wobec djow. Najemca tego miejsca unika odpowiedzialnosci finansowej i nie wyplaca djom naleznych ich pieniedzy za odwolany booking na tydzien przed impreza. W zadnym z warszawskich klubow nigdy nie miala miejsce taka sytuacja. Przestrzegamy wszystkich przed managementem klubu!!!

Zostaw opinię o Klub ZOO - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Klub ZOO