ZHU ROMAN FULARA
counter
2 4 3 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 67 dni.
 Pytanie

Jaka atmosfera jest między działami w ZHU ROMAN FULARA?

Kamila Nowy wpis

To jakiś zart prawda? Przeciez to jakiś bełkot. Zresztą widać że nikt nawet nie zareagował na te bzdury! Ja pracuje w tej firmie już trzeci rok i naprawde jestem zadowolona. Moja siostra i szwagierka także. To chyba najlepsza i najuczciwsza firma na rynku. Zresztą same się przekonajcie.

oszukana

Przestrzegam wszystkie kobiety które chcą wyjechać z tej firmy do Niemiec jako opiekunki osób starszych. Nie dość, że praca opiekunki powinna polegać tylko na opiece i pomocy danej osoby to oni wymagają jeszcze pracy na rzecz najbliższej rodziny tej osoby- mówiąc prosimy nie psuć atmosfery, ale także kasują podwójnie za podróż - płaci dana rodzina a także i my, trzecia sprawa - jeżeli jest to umowa zlecenie to nie powinni brać "haraczu" a BIORĄ , podając kwotę którą powinno się zarobić mówią o kwocie brutto, tylko że żadne składki nie są odprowadzane do ZUS ani tym bardziej nie jest płacony podatek. Jednym słowem[usunięte przez moderatora]I!!!!!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o ZHU ROMAN FULARA - Strzelce Krajeńskie

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
ZHU ROMAN FULARA