blooms hotel, vat house restaurant

Dublin

Opinie o blooms hotel, vat house restaurant

Jac

1200 euro za poł etatu @lis to są fajne pieniądze, jeszcze jak się to przeliczy na złotówki. Ogólnie to myślę, że taki wyjazd nie jest zły, w szczególności w okresie wakacyjnym, gdzie jest większy ruch turystyczny. Zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie :)

Nowi użytkownicy forum sprawdzają opinie o pracodawcy przed podjęciem pracy. Pomóż im podjąć decyzję i napisz kilka słów o firmie blooms hotel, vat house restaurant.

Zostaw opinię o blooms hotel, vat house restaurant - Dublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie blooms hotel, vat house restaurant