Wytwórnia Paluszków Słonych "Caro"

Sosnowiec

Opinie o Wytwórnia Paluszków Słonych "Caro"

dzien

witajcie, prosze mi powiedzieć czy od nowego roku fimra bedzie poszukiwała pracownków na produkcję, bardzo mi zależy na pracy u nich gdyz mam blisko, i zostaje bez pracy, a obecnie jestem w tej samej branży

Robert

PRZYJEMNA FIRMA. ostrzegam nic się nie da wynieść z zakladu nawet jednego paluszka :)

Słowa kojarzące się z Wytwórnia Paluszków Słonych "Caro" (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Wytwórnia Paluszków Słonych "Caro": Najbardziej nie podobało mi się w Wytwórnia Paluszków Słonych "Caro":

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Wytwórnia Paluszków Słonych "Caro" - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wytwórnia Paluszków Słonych "Caro"