Hotel Królewski

Opinie o Hotel Królewski

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Mam przyjemność pracować w Hotelu Królewskim kilka miesięcy. W mojej opinii dużym plusem jest świetna atmosfera, którą można zobaczyć juz od pierwszych chwil. Pracownicy są miło nastawieni oraz przyjaźni, osobiście uważam to za ważną kwestie. Pomimo wielu negatywnych komentarzy o problemach z płatnościami, sama nie zauważyłam tego problemu. Wiele kwestii musiało zostać rozwiązanych po zmianie kierownictwa, nie mam żadnych zastrzeżeń. Podsumowując mogę szczerze polecić pracę w Hotelu Królewskim.

były pracownik
 Opinia

Bzdury wypisujecie z tego Hotelu !!! Ludzie piszą prawdę !!!! tam zawsze było byle jak a teraz jest jeszcze gorzej !!!(usunięte przez administratora) ODRADZAM TO MIEJSCE !!! OMIJAĆ Z DALEKA !!!

TakNie1
HOTEL KRÓLEWSKI GDAŃSK
 Opinia

Szanowni Państwo ! Nie jesteśmy obojętni na jakąkolwiek opinię zamieszczoną w sieci, tym bardziej komentarzy dotyczących warunków pracy w naszych obiektach. Jesteśmy przekonani, iż po naszym oficjalnym zamieszczeniu niniejszego wpisu pojawią się nowe, wystawione przez osoby, z którymi nigdy nie współpracowaliśmy, odmówiliśmy możliwości podjęcia pracy z konkretnych przyczyn lub co najważniejsze osób, które były związane z naszym hotelem przed zmianą właściciela. Na dzień dzisiejszy mamy się świetnie, w dalszym ciągu się rozwijamy i szukamy konkretnych, zdecydowanych osób chcących na STAŁE dołączyć do naszego zespołu. Uważamy, iż to ludzie tworzą firmę i decydują o jej sukcesie . Po aktualne informację zapraszamy do naszego hotelu. Pozdrawiamy, Hotel Królewski Gdańsk

Jack
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

Nie polecam to miejsce pracy ... praca w tym miejscu jest okropna . Oprócz tego, że stosunek jak do zwierząt .i za pieniędzmi swoimi chodzisz miesiącami ... i nie wszystko w końcu dostajesz. Radzę omijać to miejsce .Za mój czas pracy tam . Personel zmieniał się 3-4 razy . Tam byli profesjonaliści . Ale w tym miejscu nie potrzebuje takich ludzi.A od właściciela i zarząd .(których tam ogromna liczba ). Każdego dnia słyszysz tylko bezczelne kłamstwo. Przepraszam , mogą być błędy gramatyczne ... nie jestem obywatelem Polski

Kucharz
@Jack 08.04.2019 20:08

Привет, 1й день сегодня там был на работе, и все какие то там мутные, можно как-то с тобой связаться,Чтоб поговорить?

Ewelina
 Opinia

Może nie płaca jeśli ktoś nie rozliczył się lub pozostało cos do rozliczenia!

Kanas17
 Opinia

Uwaga, Hotel Królewski nie wypłaca wynagrodzeń za prace, tyczy się to rozniez umowy o prace. Przestrzegam przed zatrudnieniem w tym miejscu. Zmiany dyrektorów, i ciagle rotacje. Nie polecam, trzeba walczyć o wynagrodzenie.

Stefan
 Opinia

@GOŚĆ Dlatego, że łamią regulamin. Zapoznaj się proszę z regulaminem, aby zapobiec takim sytuacjom. @GIT Możesz napisać z jakiego powodu ludzie mieliby omijać Hotel Królewski? @JA Rozumiem, że to Tobie nie zostały wypłacone pieniądze? Jak rozwiązała się ta sytuacja? Podaj więcej informacji, aby Twoja opinia była wiarygodna.

GIT
 Opinia

OMIJAC TEN HOTEL I HOTELE TEGO WŁAŚCICIELA I OSOBY ZARZĄDZAJĄCEJ WIELKIM ŁUKIEM !!!!!

Tak5Nie

GOŚĆ
 Opinia

DLACZEGO ADMIN WYRZUCA OPINIE KTÓRE SĄ PRAWDZIWE ??? LUDZIE ZASTANÓWCIE SIĘ !!!!

JA
 Opinia

Uwaga na ten hotel i ich właścicieli i osoby zarządzające , Nie znają się na niczym , nie wypłacają na czas pieniędzy , nie szanują pracowników ostrzegam !!! omijać wielkim łukiem !!!!

Tak2Nie

Opinia

akurat nikt nie ma najniższej krajowej

Tak2Nie

barwnik
 Opinia

to prawda, przede wszystkim jest to miejsce bardzo estetyczne i to co od razu nasuwa się na myśl to również prawidlowa etykieta pracowników tego hotelu, co jest niesamowitym plusem i warto to docenić ;)

Tak5Nie
Fifa22

Niedostateczna

Tak7Nie

Zostaw opinię o Hotel Królewski - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Królewski

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.