Euro--NET (RTV euro AGD)

Opinie o Euro--NET (RTV euro AGD)

Kowal

Jeśli dojdzie do zarobków to niech Ci wpiszą w umowie zasadnicze +premię(tylko procentowo albo kwotowo)a nie uznaniowo. A w ogóle zastanów się człowieku.

Słowa kojarzące się z Euro--NET (RTV euro AGD) (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobra Atmosfera i ludzie tam pracujący są rózni Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Euro--NET (RTV euro AGD): Atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w Euro--NET (RTV euro AGD): Zarobki

Zostaw opinię o Euro--NET (RTV euro AGD) - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro--NET (RTV euro AGD)