2 lata

Zuid nederland

Opinie o 2 lata

arek

ja rowniez dowiem sie czecos ciekawego o tej firmie, poniewaz nigdzie nie moge odszukac zadnych informacji na jej temat, z tego co rozumiem, zrozumialem to praca za graniaca na wyjazdach , kolega tutaj wspominal o wyjazdach i pracy w holandii, z checia dowiem sie czegos wiecej,pracwalem juz w holandii

Uważasz, że świat powinien dowiedzieć się więcej o firmie 2 lata? W takim razie zapraszamy do komentowania na naszym forum.

Holenderski pracodawca był bardzo wymagający!!!W żaden sposób nie utrudniało mi to pracy!!!Powodem zmiany pracodawcy,bądż zawodu jest jedynie chęć dalszego rozwoju!!

Zostaw opinię o 2 lata - Zuid nederland

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 2 lata